Eldor Elektronik Ve Plastik Malzemeleri Üretim Ve Ticaret Limited Şirketi

 

Eldor Elektronik Ve Plastik Malzemeleri Üretim Ve Ticaret Limited Şirketi, ateşleme bobinleri, motor kontrol üniteleri ve iyonik akımların analizine dayalı ateşleme yönetim sistemleri, hibrit ve elektriksel uygulamalar için elektrik sistemlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde dünyada lider konuma sahip Eldor Group’a ait bir Türk şirketidir.

Eldor Elektronik, İzmir (Batı Anadolu) bölgesinde kurulmuştur ve bugün, yaklaşık 1300 çalışanı, üretim fabrikasında 14 otomatik ve 2 manuel üretim hattı, plastik üretim fabrikasında 62 presi ile Eldor Group ana üretim merkezini oluşturur.

Doğu ile batı arasında tam bir “köprü” görevi gören Türkiye ve özellikle, yüksek hizmet ve eğitim kalitesi standardı sağlayan İzmir, bugün, seri üretim sistemlerine ve otomotiv komponentlerine ev sahipliği yapmak için en uygun yerlerden biridir.

Tüm üretim prosesinin (plastik parçaların basımından, ürün montajına ve bitmiş ürünün kontrolüne kadar) gerçekleştirilmesi amacıyla düşünülen ve tasarlanan Eldor Türkiye ana merkezi, tamamen plastik parçaların basılmasına ayrılmış yeni plastik fabrika binası ile daha da genişletilmiştir.

Dinamik ve yenilikçi bir organizasyon yapısına entegre edilen genç ve yetenekli iş gücü, etkili bir planlama ve üretim kontrol sistemi, en ince noktasına kadar detaylandırılmış bir tedarikçi zinciri ve çok titiz bir üretim ve proses kalite yönetimi, Türkiye İzmir fabrikasını Eldor’un "öncüsü" haline getirmiştir.

Şirket Ünvanı : Eldor Elektronik ve Plastik Malzemeleri Üretim ve Ticaret Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 31/07/2003
Şirket merkezi adresi: Ayhan Sokak No:16 Ege Serbest Bölgesi Gaziemir İzmir / Türkiye
Vergi dairesi: GAZİEMİR V.D.
Vergi numarası: 3310368672
Sicil kaydı: İzmir Ticaret Sicil
Sicil kayıt numarası: 109165
Kayıtlı sermaye: 3.339.700 TL
Ödenen sermaye: 3.339.700 TL
Atanan bağımsız şirket denetçisi: ( DELOITTE TOUCHE TOHMATSU LIMITED ) DRT BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Merkez adres: İstanbul
Kayıtlı şube adresleri: Ankara, izmir, Bursa
Yetkili denetçi imza: Volkan Becerik
Hissedarlar: Eldor Corporation S.P.A. %99, Forte Holdings S.P.A%1.
Yetkili şirket yöneticisi: Forte Holdings S.P.A.
Forte Holdings yetkili şirket temsilcisi: Mr. Pasquale Forte